K O M U N I K A T
MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W ŁOBŻENICY
z dnia 23 października 2014 r.
o składzie obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych
na dzień 16 listopada 2014 roku
Na podstawie art. 182 §10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy (Dz.U.2011.21.112 ze zmianami) Miejska Komisja Wyborcza w Łobżenicy podaje do publicznej wiadomości składy obwodowych komisji wyborczych:
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1
Łobżenica, ul. Mickiewicza 20A
L.p. |
Nazwisko i imię |
Podmiot zgłaszający |
Drugie Imię |
Adres zamieszkania |
1. |
Kotarak Magdalena |
KWW Stanisława Jendrzejewskiego |
Rataje | |
2. |
Bilicka Joanna |
KW Twój Ruch |
Magdalena |
Łobżenica |
3. |
Długołęcka Natalia |
KWW Marka Czerczak |
Łobżenica | |
4. |
Konitzer-Podgórska Natalia |
KWW Bronisławy Mazurek |
Anna |
Łobżenica |
5. |
Kasprowicz Grzegorz |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Łobżenica | |
6. |
Szadurska Danuta |
KWW Lewica Razem |
Maria |
Łobżenica |
7. |
Tyszkiewicz-Kowalska Katarzyna |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Wiktorówko | |
8. |
Małek Gertruda |
KWW Przyjazna Gmina |
Janina |
Łobżenica |
9. |
Jankowska Anna |
Pracownik samorządowy |
Luchowo |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
Łobżenica, ul. Sikorskiego 3
L.p. |
Nazwisko i imię |
Podmiot zgłaszający |
Drugie Imię |
Adres zamieszkania |
1. |
Górna Bernadeta |
KW Platforma Obywatelska |
Łobżenica | |
2. |
Lewczan Monika |
KWW Stanisława Jendrzejewskiego |
Liszkowo | |
3. |
Stuba Barbara |
KW Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe |
Łobżenica | |
4. |
Mrotek Danuta |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Gabriela |
Łobżenica |
5. |
Białczyk Szymon |
KWW Lewica Razem |
Kazimierz |
Dębno |
6. |
Wełniak Ewelina |
KW Nowa Prawica - Janusz Korwin-Mikke |
Kościerzyn Mały | |
7. |
Kazek Agnieszka |
KWW Przyjazna Gmina |
Małgorzata |
Chlebno |
8. |
Poczewska Katarzyna |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Łobżenica | |
9. |
Zdrenka Hubert |
Pracownik samorządowy |
Łobżenica |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
Wiktorówko 65
Lp |
Nazwisko i imię |
Podmiot zgłaszający |
Drugie Imię |
Adres zamieszkania |
1. |
Korpal Patrycja |
KW Platforma Obywatelska |
Maria |
Łobżenica |
2. |
Bilicki Jacek |
KW Twój Ruch |
Józef |
Łobżenica |
3. |
Bilicka Ewa |
KWW Bronisławy Mazurek |
Maria |
Luchowo |
4. |
Jaworska-Wieprzkowska Paulina |
KW Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe |
Łobżenica | |
5. |
Brzeziński Jarosław |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Łobżenica | |
6. |
Kolas Anna |
KWW Lewica Razem |
Maria |
Dębno |
7. |
Kotarak Barbara |
KWW Przyjazna Gmina |
Wiktorówko | |
Piszczek Agata |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Iwona |
Piesno | |
9. |
Paluszkiewicz Kornelia |
Pracownik samorządowy |
Franciszka |
Łobżenica |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4
Fanianowo 29
L.p. |
Nazwisko i imię |
Podmiot zgłaszający |
Drugie Imię |
Adres zamieszkania |
1. |
Kubacka Justyna |
KW Platforma Obywatelska |
Dębno | |
2. |
Stuba Kamila |
KWW Stanisława Jendrzejewskiego |
Maria |
Łobżenica |
3. |
Raszka Jan |
KWW Bronisławy Mazurek |
Liszkowo | |
4. |
Maison Barbara |
KW Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe |
Dębno | |
5. |
Gniot Szczepan |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Fanianowo | |
6. |
Kazek Magdalena |
KW Nowa Prawica - Janusz Korwin-Mikke |
Chlebno | |
7. |
Orzeł Cezary |
KWW Przyjazna Gmina |
Adam |
Łobżenica |
8. |
Laskowska Anna |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Kościerzyn Mały | |
9. |
Łosoś-Gniot Jowita |
Pracownik samorządowy |
Elżbieta |
Łobżenica |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5
Dźwierszno Małe 8
L.p. |
Nazwisko i imię |
Podmiot zgłaszający |
Drugie Imię |
Adres zamieszkania |
1. |
Czarniecka Beata |
KW Platforma Obywatelska |
Elżbieta |
Łobżenica |
2. |
Thomas Agnieszka |
KWW Stanisława Jendrzejewskiego |
Monika |
Witrogoszcz - Osada |
3. |
Umińska Julia |
KW Twój Ruch |
Łobżenica | |
4. |
Smolarz Zofia |
KWW Bronisławy Mazurek |
Topola | |
5. |
Bryś Henryka |
KW Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe |
Dębno | |
6. |
Kałecka Barbara |
KW Nowa Prawica - Janusz Korwin-Mikke |
Henryka |
Rataje |
7. |
Malak Czesław |
KWW Przyjazna Gmina |
Kazimierz |
Dźwierszno Małe |
8. |
Ogorzeja Grażyna |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Ewa |
Młynowo |
9. |
Lemańczyk Małgorzata |
Pracownik samorządowy |
Józefa |
Łobżenica |
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
Luchowo 30
L.p. |
Nazwisko i imię |
Podmiot zgłaszający |
Drugie Imię |
Adres zamieszkania |
1. |
Święch Robert |
KWW Stanisława Jendrzejewskiego |
Chlebno | |
2. |
Klapa Katarzyna |
KWW Bronisławy Mazurek |
Luchowo | |
3. |
Wiśniewska Katarzyna |
KW Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe |
Liszkowo | |
4. |
Naskręt Ewa |
KW Polskie Stronnictwo Ludowe |
Walentynowo | |
5. |
Wilk Alicja |
KWW Lewica Razem |
Dębno | |
6. |
Dudek Krystyna |
KW Nowa Prawica - Janusz Korwin-Mikke |
Kościerzyn Mały | |
7. |
Bruska Lilla |
KWW Przyjazna Gmina |
Anna |
Witrogoszcz - Osada |
8. |
Mrotek Maria |
KW Prawo i Sprawiedliwość |
Łobżenica | |
9. |
Główczewska Justyna |
Pracownik samorządowy |
Anna |
Łobżenica |
Przewodnicząca
Miejskiej Komisji Wyborczej
/-/ Renata Mazurek
Metadane | Drukuj | Historia zmian |
Metadane
Źródło informacji: | Adam Michniewicz |
Data utworzenia: | 2014-10-23 23:18:31 |
Wprowadził do systemu: | Adam Michniewicz |
Data wprowadzenia: | 2014-10-23 23:17:01 |
Opublikował: | Adam Michniewicz |
Data publikacji: | 2014-10-23 23:19:12 |
Ostatnia zmiana: | 2014-10-23 23:19:17 |
Ilość wyświetleń: | 2640 |