Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się epidemii wirusa COVID-19 w Urzędzie Miejskim Gminy Łobżenica w celu uniknięcia ewentualnych zarażeń, w trosce o dobro mieszkańców oraz pracowników, wprowadzono ograniczenia w poruszaniu się po budynku Urzędu.


Wszystkich mieszkańców prosimy o załatwianie spraw telefonicznie i mailowo lub przez platformę e-PUAP.

Jeżeli sprawa wymaga osobistego załatwienia, otwarte jest Biuro Obsługi Klienta, w którym pobrać/złożyć można wszystkie potrzebne wnioski, formularze, etc. lub poprosić o kontakt z odpowiednim pracownikiem, zajmującym się daną sprawą.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy o korzystanie przede wszystkim z możliwości załatwiania spraw przez telefon oraz Internet.

Prosimy także o wyrozumiałość – Urząd jest miejscem publicznym, a urzędnicy w nim pracujący często mają kontakt z interesantami z różnych miejsc, również z zagranicy, stąd podjęcie takich kroków było konieczne, by niepotrzebnie nie narażać mieszkańców Gminy Łobżenica oraz pozostałych.

 

Poniżej zamieszczamy odnośnik do wszelkich wzorów druków, wniosków, etc.

http://lobzenica.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=1&dzialy=1&akcja=artykul&artykul=2596&fbclid=IwAR37PYwpThFQ2pqaE8vbbs4rpRiC2Yya7Q3_fk-sqY-Ciht0VoxMflJ8V8I