Zamknij okno Drukuj dokument

Wnioski o dofinansowanie przedsięwzięcia związanego z likwidacją wyrobów zawierających azbest

 

LIKWIDACJA AZBESTU !

 

                 Urząd Miejski Gminy Łobżenica informuje o możliwości składania wniosków na dofinansowanie  przedsięwzięcia związanego z likwidacją wyrobów zawierających azbest.

                 Zadanie realizowane jest przez Starostwo Powiatowe w Pile przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz budżetu Powiatu Pilskiego.

                 Dofinansowanie do kosztów demontażu i transportu wyrobów zawierających azbest oraz ich unieszkodliwianie przyznawane będzie w wysokości 100 % całkowitych kosztów. W ramach realizacji przedsięwzięcia nie będą finansowane koszty związane z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych i elewacji.

                Przed złożeniem wniosku w Urzędzie Miejskim Gminy Łobżenica, zainteresowani wnioskodawcy proszeni są o uzyskanie informacji z Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Pile o konieczności  uzyskania dokumentu potwierdzającego zgłoszenie prac polegających na usuwaniu wyrobów zawierających azbest bądź też pozwolenia na budowę (pkt. I ppkt 2 załącznika nr 3 do uchwały nr 663.2018 Zarządu Powiatu z dnia 12 kwietnia 2018 r.) Jeśli Starostwo Powiatowe udzieli informacji, że nie ma konieczności uzyskania tych dokumentów, to proszę o wpisanie w/w informacji w pkt 8  wniosku o likwidację wyrobów zawierających azbest.

               Wnioski wraz z załącznikami można składać w Urzędzie Miejskim Gminy Łobżenica w terminie od 16 kwietnia 2018 r. do 15 czerwca 2018 r.

                Złożone wnioski do Urzędu miejskiego w Łobżenicy po wstępnej weryfikacji merytorycznej zostaną przesłane do Starostwa Powiatowego w Pile celem ostatecznego załatwienia.

                Wniosek wraz z załącznikami można pobrać w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim Gminy Łobżenica lub na stronie www.lobzenica.pl i  bip.lobzenica.pl  w zakładce ochrona środowiska.

 

Załączniki

Azbest plakat (1.5MB)    
Regulamin naboru wniosków (1.3MB)    
Wniosek (56.5kB)    
Wykaz dokumentów (42kB)    
Wzór nr 1 do wykazu dokumentów (122.1kB)    
Wzór nr 2 do wykazu dokumentów (37.5kB)    
Wzór nr 3 do wykazu dokumentów (18.5kB)    
Wzór nr 4 do wykazu dokumentów (141kB)    
Wzór nr 5 do wykazu dokumentów (149kB)    

Metadane

Źródło informacji:Jolanta Boryca
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Łukasz Sobieszczyk
Data wprowadzenia:2018-04-16 12:07:28
Opublikował:Łukasz Sobieszczyk
Data publikacji:2018-04-16 12:09:11
Ostatnia zmiana:2018-04-16 12:09:21
Ilość wyświetleń:372