Składy i Adres siedziby Obwodowych Komisji Wyborczych w Łobżenicy
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1
Siedziba: Gimnazjum Publiczne Łobżenica, ul. Mickiewicza 20 A
1. Konitzer-Podgórska Natalia -Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
2. Paciorek Barbara - Prawo i Sprawiedliwość
3. Jendrzejewski Waldemar - Sojusz Lewicy Demokratycznej
4. Kasprowicz Grzegorz - Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Dudek Beata - Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona
6. Gdaniec Magdalena - pracownik samorzadowy
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2
Siedziba: Szkoła Podstawowa Łobżenica, ul. Sikorskiego 3
1. Małek Gertruda - Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
2 Manthai Mateusz - Prawo i Sprawiedliwość
3 Górecki Jacek - Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Mrotek Danuta - Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Pawłowska Kamila - Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona
6 Główczewska Justyna - pracownik samorządowy
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3
siedziba: Szkoła Podstawowa Wiktorówko 65
1. Sikorska Wiesława - Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
2 Gondek Arkadiusz - Prawo i Sprawiedliwość
3 Biniak Ryszard - Sojusz Lewicy Demokratycznej
4 Sobieszczyk Roman - Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Pawłowski Artur - Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona
6 Wnuk Mirosław - pracownik samorządowy
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4
siedziba : Szkoła Podstawowa Fanianowo 29
1. Kozłowski Edmund - Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
2. Polcyn-Dokrzewska Ewa - Prawo i Sprawiedliwość
3. Matejek Barbara - Sojusz Lewicy Demokratycznej
4. Gniot Szczepan - Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Dudek Iwona - Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona
6 Łosoś-Gniot Jowita - pracownik samorządowy
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5
siedziba: Szkoła Podstawowa Dzwierszno Małe 8
1. Czarniecka Beata - Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
2. Radowska Maria - Prawo i Sprawiedliwość
3. Pawłowski Eugeniusz Sojusz Lewicy Demokratycznej
4. Skoczek Mirosława - Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Wełniak Ewelina - Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona
6 Lemańczyk Małgorzata - pracownik samorządowy
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6
siedziba: sala OSP Luchowo 75B
1. Buryta Jolanta - Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
2. Matejek Agata Prawo i Sprawiedliwość
3. Penkała Jan - Sojusz Lewicy Demokratycznej
4. Nowicz Tymoteusz - Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Dudek Krystyna - Związek Zawodowy Rolnictwa Samoobrona
6 Papka Małgorzata - pracownik samorządowy
Metadane | Drukuj | Historia zmian |
Metadane
Źródło informacji: | Ewa Rybarczyk |
Data utworzenia: | 2015-08-13 08:50:13 |
Wprowadził do systemu: | Adam Michniewicz |
Data wprowadzenia: | 2015-08-13 08:50:23 |
Opublikował: | Adam Michniewicz |
Data publikacji: | 2015-08-13 08:53:56 |
Ostatnia zmiana: | 2015-08-13 08:54:01 |
Ilość wyświetleń: | 2609 |